SLP331M315E3P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLP331M315E3P3
JLCPCB Part #
C2621267
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.005Ω@120Hz 1.33A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 315V 32mm 330uF ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS