227LBB400M2DD
MFR.Part #
227LBB400M2DD
JLCPCB Part #
C6371517
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 1.13036Ω@120Hz 1.62A@120Hz 10mm 220uF 3000hrs@85℃ 30mm 32mm 400V ±20% Plugin,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS