BZT52-B3V9S-AU-R1-00001
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-B3V9S-AU-R1-00001
JLCPCB Part #
C398766
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10uA@1V 200mW 3.82V~3.98V 3.9V 600Ω 95Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS