PZ1AH7V5B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH7V5B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5713752
Description
10uA@3V 1W 2Ω 7.5V SOD-123HE Zener Diodes ROHS