PZ1AH17B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH17B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6365878
Description
15Ω 17V 1W 1uA@13V SOD-123HE Zener Diodes ROHS