EMVH500ARA220MH63G
MFR.Part #
EMVH500ARA220MH63G
JLCPCB Part #
C6191118
Package
SMD,D8xL6.3mm
Description
-40℃~+125℃ 1.6Ω@100kHz 1000hrs@125℃ 22uF 50V 6.3mm 77.19mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D8xL6.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS