E36D451LPN152TCE3U
MFR.Part #
E36D451LPN152TCE3U
JLCPCB Part #
C6607155
Package
Bolt,D50.8xL143mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 143mm 1500uF 22.2mm 450V 50.8mm Bolt,D50.8xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS