EKMQ101ETC220MF11D
MFR.Part #
EKMQ101ETC220MF11D
JLCPCB Part #
C1592738
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 11mm 167.4mA@100kHz 2.5mm 22uF 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS