EKHS451VSN101MP25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKHS451VSN101MP25S
JLCPCB Part #
C6190159
Package
Plugin,D22xL27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10mm 22mm 27.5mm 3000hrs@105℃ 450V 710mA@120Hz ±20% Plugin,D22xL27.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS