E37L451CPN392MDE3U
MFR.Part #
E37L451CPN392MDE3U
JLCPCB Part #
C3815552
Package
Bolt,D63.5xL144mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 13.6A@120Hz 144mm 26mΩ@120Hz 28.6mm 3900uF 450V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL144mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS