EKMG401ELL4R7MJ16S
MFR.Part #
EKMG401ELL4R7MJ16S
JLCPCB Part #
C337261
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 2000hrs@105℃ 4.7uF 400V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS