EC4SBW-24D15N
MFR.Part #
EC4SBW-24D15N
JLCPCB Part #
C6190019
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
15V 18V~75V 2 660mA 89% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Under Voltage Protection DIP,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS