LMB3120P6W1YMC
Extended
Manufacturer
NetPower Technologies
MFR.Part #
LMB3120P6W1YMC
JLCPCB Part #
C17272805
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 11.7mm 12V 18V~75V 2 25.4mm 25.4mm 250mA 300kHz 85mVp-p 87% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery ±3% DIP,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS