3.0SMCJ24A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
3.0SMCJ24A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6054127
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 24V 26.7V 38.9V 3kW@10/1000us 3uA 77.2A@10/1000us TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS