RB520S40-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
RB520S40-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6637306
Package
SOD-523
Description
250mA 40V 5uA@30V 600mV@200mA SOD-523 Schottky Diodes ROHS