3.0SMCJ22A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
3.0SMCJ22A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5503305
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 22V 24.4V 35.5V 3kW@10/1000us 3uA 84.4A@10/1000us TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS