ERWE401LGN442ME96U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ERWE401LGN442ME96U
JLCPCB Part #
C6035306
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 31.8mm 400V 4400uF 76.2mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS