EKY-630ELL271MK20S
MFR.Part #
EKY-630ELL271MK20S
JLCPCB Part #
C5113680
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 270uF 5mm 63V 750mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS