E36D250LPN333TC92U
MFR.Part #
E36D250LPN333TC92U
JLCPCB Part #
C6189728
Package
Bolt,D50.8xL92mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 22.2mm 25V 33000uF 50.8mm 92mm Bolt,D50.8xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS