158LBA200M2DG
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
158LBA200M2DG
JLCPCB Part #
C5872862
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1500uF 165.79mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 3.75A@120Hz 30mm 47mm ±20% Plugin,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS