ELXY100ETE272MK30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXY100ETE272MK30S
JLCPCB Part #
C2166601
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-55℃~+105℃ 1.4625A@120Hz 10V 12.5mm 2700uF 30mm 30mΩ 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS