ELXS3B1VSN271MQ30S
MFR.Part #
ELXS3B1VSN271MQ30S
JLCPCB Part #
C1605133
Package
Plugin,D25.4xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7875A@50kHz 10mm 25.4mm 270uF 30mm 315V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25.4xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS