E36D750CPN393TDB7U
MFR.Part #
E36D750CPN393TDB7U
JLCPCB Part #
C5723066
Package
Bolt,D63.5xL117mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 117mm 28.6mm 39000uF 63.5mm 75V Bolt,D63.5xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS