ESMH401VNN271MR30W
MFR.Part #
ESMH401VNN271MR30W
JLCPCB Part #
C1604189
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 270uF 30mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS