PZ1AL27B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL27B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6149660
Package
SOD-123FL
Description
15Ω 1W 1uA@20V 27V SOD-123FL Zener Diodes ROHS