PZ1AL7V5B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL7V5B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5848456
Description
10uA@3V 1W 2Ω 7.5V SOD-123FL Zener Diodes ROHS