PCHC40-150M-RC
MFR.Part #
PCHC40-150M-RC
JLCPCB Part #
C7024383
Package
SMD,13.2x9.9mm
Description
15uH 2.4A 60mΩ ±20% SMD,13.2x9.9mm Power Inductors ROHS