PCSFW630-4R7M
MFR.Part #
PCSFW630-4R7M
JLCPCB Part #
C17328691
Package
SMD,7x6.6mm
Description
33mΩ 4.7uH 6.5A 6A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS