PCI50-470M-RC
MFR.Part #
PCI50-470M-RC
JLCPCB Part #
C7024405
Package
SMD,13x9.4mm
Description
1.6A 100mΩ 3.8A 47uH ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS