P4SMAJ30A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P4SMAJ30A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5706336
Description
-55℃~+150℃ 10A 1uA 30V 33.3V 400W@10/1000us 48.4V TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS