P4SMAJ36A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P4SMAJ36A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6948894
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 36V 400W@10/1000us 40V 58.1V 6.9A TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS