TV04A150J-G
MFR.Part #
TV04A150J-G
JLCPCB Part #
C2444805
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.39A 16.7V 1uA 24.4V 400W TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS