P4SMAJ30A-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ30A-AQ
JLCPCB Part #
C3705744
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1uA 30V 33.3V 400W 48.4V 8.3A TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS