CD10CD100JO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD10CD100JO3F
Description
-55℃~+125℃ 10pF 500V 8.4mm 9.1mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS