CGS312T450W5L
MFR.Part #
CGS312T450W5L
JLCPCB Part #
C2622803
Package
Bolt,D63.5xL142.88mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 142.88mm 2000hrs@85℃ 3100uF 43mΩ@120Hz 450V 63.5mm 7.2A@120Hz 螺栓,D63.5xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS