226AXZ010M
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
226AXZ010M
JLCPCB Part #
C5496529
Package
SMD,D4xL5.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 15.07Ω@120Hz 2000hrs@105℃ 22uF 40mA@120Hz 4mm 5.5mm ±20% SMD,D4xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS