AVEZ225M50B12T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVEZ225M50B12T-F
JLCPCB Part #
C3829235
Package
SMD,D4xL5.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.2uF 24mA@120Hz 4mm 5.5mm 50V 5Ω ±20% SMD,D4xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS