AFK227M25F24T-F
MFR.Part #
AFK227M25F24T-F
JLCPCB Part #
C2442842
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 160mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 25V 600mA@100kHz ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS