SLPX393M025H9P3
MFR.Part #
SLPX393M025H9P3
JLCPCB Part #
C2621415
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15mΩ@120Hz 25V 3000hrs@85℃ 35mm 39000uF 50mm 7.56A@120Hz ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS