PK0912-101KB
MFR.Part #
PK0912-101KB
JLCPCB Part #
C5454450
Package
Plugin,D10xL15mm
Description
0.8mm 1.5A 100uH 250mΩ Drum-core inductor ±10% 插件,D10xL15mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS