SMNR3015-150MT
MFR.Part #
SMNR3015-150MT
JLCPCB Part #
C135240
Package
SMD,3x3mm
Description
15uH 455mΩ 660mA 660mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS