PK0810-3R3MB
MFR.Part #
PK0810-3R3MB
JLCPCB Part #
C400311
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
12mΩ 3.3uH 5A Unshielded Inductor ±20% 插件,D10xL13mm Power Inductors ROHS