SMDRH105R-821MT
MFR.Part #
SMDRH105R-821MT
JLCPCB Part #
C2924836
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.694Ω 480mA 510mA 820uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS