SMMS0630A-6R8M
MFR.Part #
SMMS0630A-6R8M
JLCPCB Part #
C47117678
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
44.3mΩ 5.1A 6.2A 6.8uH Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS