0805W8F3922T5E
MFR.Part #
0805W8F3922T5E
JLCPCB Part #
C60005
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 39.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS