0805W8F1070T5E
MFR.Part #
0805W8F1070T5E
JLCPCB Part #
C17413
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS