NQ121WJ0132T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0132T4E
JLCPCB Part #
C2781866
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 1W 200V ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS