NQ121WF8203T4E
MFR.Part #
NQ121WF8203T4E
JLCPCB Part #
C2781832
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 820kΩ ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS