MF0W4FF1241A50
MFR.Part #
MF0W4FF1241A50
JLCPCB Part #
C20625294
Description
1.24kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS