EKZN350ELL821MK20S
MFR.Part #
EKZN350ELL821MK20S
JLCPCB Part #
C1597471
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.56A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 25mΩ 35V 5mm 820uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS